Zwycięskie tory Wisły

Piłkarze Wisły Sandomierz rozkręcają się z meczu na mecz. Po ubiegłotygodniowej wygranej u siebie, dzisiaj zanotowali pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. Wiślacy wygrali 4-3 (1-2) w meczu 7. kolejki III ligi z Sokołem Sieniawa. Bramkę w pierwszej połowie strzelił Wiktor Putin. Po przerwie gole zdobyli Dawid Korona, Jarosław Piątkowski i w 90. minucie Jakub Łata.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po wykorzystaniu rzutu karnego w 12. minucie przez Dawida Kaszę. Osiem minut później bramkę głową strzelił Dominik Ochał. W 33. minucie kontaktową bramkę zdobył Wiktor Putin.

Wiślacy wyrównali w 49. minucie. W zamieszaniu podbramkowym do siatki trafił Dawid Korona. Sokół ponownie prowadził od 67. minuty, kiedy to piłkę głową do bramki skierował Patryk Kapuściński. Sandomierzanie błyskawicznie odpowiedzieli. Po indywidualnej akcji bramkę zdobył Jarosław Piątkowski. Ostatnie zdanie należało do wiślaków. W 90. minucie mierzonym strzałem zwycięstwo zapewnił Jakub Łata.

9 września 2018, 16:00 - Sieniawa
Sokół Sieniawa 3-4 Wisła Sandomierz
Dawid Kasza 12 (k), Dominik Ochał 20, Patryk Kapuściński 67 - Wiktor Putin 33, Dawid Korona 49, Jarosław Piątkowski 68, Jakub Łata 90

Sokół: 1. Paweł Pawlus - 4. Szymon Kardyś, 2. Damian Skała, 5. Dominik Ochał, 14. Patryk Kapuściński, 21. Jan Pelc (69, 13. Serhij Sywyj) - 16. Andrzej Wąsik (55, 6. Bartłomiej Purcha; 89, 10. Tomasz Wilusz), 18. Dawid Kasza, 20. Rafał Surmiak (46, 8. Oskar Majda), 19. Mateusz Jędryas (64, 15. Jarosław Lis) - 11. Sebastian Brocki.

Wisła: 1. Stanisław Wierzgacz - 5. Szymon Czerwiak, 13. Dawid Korona, 4. Mateusz Kolbusz, 14. Daniel Chorab (88, 2. Jakub Konefał) - 10. Jarosław Piątkowski, 8. Michał Mokrzycki, 99. Michał Kamiński, 26. Wiktor Putin (90, 7. Marcin Sudy), 20. Piotr Ferens (60, 9. Kacper Piechniak) - 24. Krystian Sornat (68, 98. Jakub Łata).

żółte kartki: Skała, Ochał - Kamiński, Konefał.
czerwona kartka: Damian Skała (76. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska).