Znowu bez gola

Wisła Sandomierz bezbramkowo zremisowała z Orlętami Radzyń Podlaski w meczu 11. kolejki III ligi, gr. IV. To drugi z rzędu mecz wiślaków, w którym nie zdobyli bramki.

Spotkanie odważniej rozpoczęli gospodarze. Wiślacy skupili się na skuteczniej obronie. W pierwszej połowie przeważała walka w środkowej strefie boiska. Adam Polit trochę pracy miał dopiero w 22. minucie, kiedy obronił strzał Arkadiusza Kota. Piłkarze Rafała Wójcika mieli nieliczne okazje. Jedyne warte odnotowania były niecelne strzały Jarosława Piątkowskiego i Jakuba Siedleckiego.

W drugiej części jeszcze śmielej poczynali sobie piłkarze Orląt, jednak w akcjach brakowało precyzji. W 71. minucie znakomitą okazję miał Siedlecki. Pomocnik Wisły nie wykorzystał błędu bramkarza, strzelając głową obok bramki. W doliczonym czasie Polit uratował sandomierzan przed porażką znakomicie broniąc uderzenie piłkarza rywali po szybkim kontrataku.

19 września 2020, 16:00 - Radzyń Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Wisła Sandomierz

Orlęta:
1. Bartosz Klebaniuk - 5. Bartosz Idzikowski, 4. Radosław Kursa, 8. Arkadiusz Kot, 15. Karol Rycaj - 11. Jakub Syryjczyk, 7. Michał Kobiałka, 23. Szymon Kamiński, 6. Albertín (74, 17. Piotr Kuźma), 18. Adrian Nowosadko (62, 19. Edvinas Baniulis) - 9. Maciej Wojczuk.

Wisła: 12. Adam Polit - 18. Mateusz Kuśmierczyk, 7. Marcin Sudy, 4. Tomasz Wojcinowicz, 98. Maciej Kołoczek - 10. Jarosław Piątkowski, 6. Marcel Tyl, 8. Jakub Siedlecki, 20. Mirosław Kmiotek (72, 14. Daniel Chorab), 11. Kamil Bełczowski (68, 26. Bartosz Klockowski) - 17. Krzysztof Zawiślak (60, 5. Miłosz Matuszewski).

żółte kartki: Kot - Siedlecki, Bełczowski.

sędziował: Artur Szelc (Krosno).

W 85. minucie żółtą kartką ukarany został także trener Wisły - Rafał Wójcik.