Znana obsada Wiślackiej Gwiazdki

Osiem drużyn zmierzy się ze sobą w ramach czwartej edycji Turnieju Charytatywnego "Wiślacka Gwiazdka". Turniej odbędzie się 15 grudnia o godz. 12:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Sandomierzu.

Oprócz gospodarzy - Wisły Sandomierz - swój udział w rozgrywkach zapewniły drużyny: LZS--u Samborzec (4. miejsce, Klasa A), Sparty Dwikozy (12. miejsce, Klasa okręgowa), OKS-u Opatów (3. miejsce, Klasa okręgowa), Klimontowianki Klimontów (7. miejsce, Klasa okręgowa), Sokoła Sokolniki (3. miejsce, Klasa okręgowa), Alitu Ożarów (14. miejsce, IV liga) i GKS-u Łoniów (1. miejsce, Klasa A).

W trakcie turnieju odbywać się będą zbiórki na Dom Dziecka w Łoniowie, rodzin ubogich w Sandomierzu i okolicach oraz na schronisko dla zwierząt.