Wojciech Kwapiński masażystą Wisły

Wojciech Kwapiński został nowym masażystą piłkarzy Wisły Sandomierz. Zastąpił Marcina Trojanowskiego, który przez ponad dekadę zajmował się formą wiślaków.

Wojciech ma 37 lat. Od najmłodszych lat związany był z piłką nożną. Grał m.in. w Klimontowiance Klimontów i Siarce Tarnobrzeg. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zajmuje się również sportami siłowymi. Posiada dyplom trenera personalnego i instruktora fitness. Od kilku lat jest też masażystą. Ukończył liczne kursy.

- Na początku roku skontaktował się ze mną Zarząd Wisły z propozycją współpracy. Nie zastanawiałem się długo, ponieważ pasja do piłki nożnej jest w moim sercu od dziecka. Dzięki wieloletniej grze w klubach wiem na co jest narażony każdy zawodnik. Do moich zadań będzie należeć utrzymywanie zawodników w pełnej sprawności fizycznej, dbanie o ich zdrowie podczas meczów oraz przywracanie do formy po ciężkich bojach - podsumował nowy masażysta wiślaków.

źródło: własne / fot.: Wojciech Kwapiński/Facebook