Weekend wypożyczonych

Pięciu wiślaków rozegrało mecze w swoich drużynach - wszyscy w pełnym wymiarze czasowym. Jakub Kwiecień i Patryk Tur asystowali przy golach.

Alit Ożarów czwartoligowy sezon zakończył przed własną publicznością zwycięstwem 3-1 (0-0) nad ŁKS Łagów. Arkadiusz Kosno w tym spotkaniu rozegrał pełne 90 minut. Ożarowianie ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Jest to najlepszy wynik Alitu od 16 lat.

Sokół Sokolniki, wicemistrz stalowowolskiej "okręgówki" w przedostatnim meczu pokonał 5-1 (4-1) Rotundę Krzeszów. Całe spotkanie rozegrali Jakub Kwiecień i Bartosz Szymański. Kwiecień asystował przy jednej z bramek.

Stal Gorzyce, która już jest pewna awansu do IV ligi, pewnie zwyciężyła 4-0 (2-0) Olimpię Pysznica. Patryk Tur przebywał na placu gry przez cały mecz oraz asystował przy golu.

Stal Kunów również zakończyła ligowy sezon. W ostatnim meczu zremisowała 2-2 (1-2) z wiceliderem Klimontowianką Klimontów. Przez cały mecz bramki Stali strzegł Damian Pietrasik.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Alit Ożarów 3-1 ŁKS Łagów
Arkadiusz Kosno - cały mecz.
Patryk Świrk - z powodu kontuzji poza kadrą meczową.

Klasa okręgowa
Rotunda Krzeszów 1-5 Sokół Sokolniki
Jakub Kwiecień - cały mecz, asysta.
Krystian Maruszczak - poza kadrą meczową.
Mateusz Michalski - poza kadrą meczową.
Bartosz Szymański - cały mecz.

Olimpia Pysznica 0-4 Stal Gorzyce
Patryk Tur - cały mecz, asysta.

Klimontowianka Klimontów 2-2 Stal Kunów
Damian Pietrasik - cały mecz.