Weekend wypożyczonych

Drużyny Czarni Połaniec Pawła Bażanta oraz Stal Kunów Damiana Pietrasika rozegrały zaległe mecze w swoich rozgrywkach.

Czarni Połaniec jesień na swoim stadionie pożegnali zwycięstwem 1-0 (0-0) nad Wierną Małogoszcz. Gospodarze mimo osłabienia, po czerwonej kartce, zdołali strzelić bramkę więcej od rywala. Paweł Bażant znalazł się poza kadrą meczową. Zespół z Połańca traci jeden punkt do lidera - Neptuna Końskie.

Stal Kunów ostatnie spotkanie ligowe rozegrała w Ćmińsku, gdzie pokonała Gród 2-1 (0-0). Zwycięski gol wpadł w 90. minucie. Damian Pietrasik rozegrał całą drugą połowę. Kunowianie awansowali na 6. miejsce.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Czarni Połaniec 1-0 Wierna Małogoszcz / pierwotnie odwołany z powodu złego stanu boiska