Weekend wypożyczonych

Jakub Kwiecień strzelił bramkę dla Sokoła Sokolniki, a Karol Szustak asystował dwa razy. Odwołany został mecz zespołu Pawła Bażanta - Czarnych Połaniec.

Mecz Czarnych Połaniec z ŁKS Łagów został odwołany z powodu złego stanu boiska. Nowy termin nie został jeszcze ustalony.

Alit Ożarów przełamał wyjazdową niemoc. Drużyna Arkadiusza Kosno i Patryka Świrka wygrała 2-1 (1-1) z Unią Sędziszów. Obaj wypożyczeni wiślacy rozpoczęli mecz od początku. Świrk zszedł w 55. minucie, a Kosno sześć minut później. Ożarowianie awansowali na ósmą lokatę.

Sokół Sokolniki pozostaje bezkonkurencyjny w stalowowolskiej "okręgówce", notując komplet zwycięstw. Piłkarze Sokoła z Jakubem Kwietniem i Karolem Szustakiem wygrali 3-1 (2-0) ze spadkowiczem z IV ligi - Stalą Nowa Dęba. Bramkę strzelił Kwiecień, a Szustak asystował dwa razy. Kwiecień przebywał na murawie przez 55 minut, natomiast Szustak rozegrał całe spotkanie. Krystian Maruszczak i Bartosz Szymański znaleźli się poza kadrą meczową. Sokół pozostaje liderem tabeli.

Pierwszy raz w sezonie punktami musieli się podzielić zawodnicy Stali Kunów, którzy zremisowali 1-1 (1-0) ze Spartą Kazimierza Wielka. Do bramki kunowian, po meczu przerwy, powrócił Damian Pietrasik. 18-letni golkiper rozegrał cały mecz. Stal nie zmieniła tabelowej lokaty - pozostaje na 8. miejscu.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
ŁKS Łagów - Czarni Połaniec / odwołany - zły stan boiska
Paweł Bażant

Unia Sędziszów 1-2 Alit Ożarów
Arkadiusz Kosno - 61 minut.
Patryk Świrk - 55 minut.

Klasa okręgowa
Stal Nowa Dęba 1-3 Sokół Sokolniki
Jakub Kwiecień - 55 minut, gol.
Krystian Maruszczak - poza kadrą meczową.
Karol Szustak - cały mecz, dwie asysty.
Bartosz Szymański - poza kadrą meczową.

Stal Kunów 1-1 Sparta Kazimierza Wielka
Damian Pietrasik - cały mecz.