Weekend wypożyczonych

Pierwszy gol Pawła Bażanta w Czarnych Połaniec. Asysta Karola Szustaka w Sokole Sokolniki.

Pierwszy remis w sezonie Czarnych Połaniec. Remisem 2-2 (1-2) zakończył się mecz z Hetmanem Włoszczowa. Pierwszy gol był autorstwa Pawła Bażanta, który rozegrał pełne 90 minut. Czarni nie zanotowali jeszcze przegranej, dzięki czemu zajmują trzecie miejsce w tabeli IV ligi.

Bez zwycięstwa pozostaje Alit Ożarów. Zespół Patryka Świrka i Arkadiusza Kosno zremisował 2-2 (1-1) z Łysicą Bodzentyn. Obaj zagrali od pierwszej minuty, jednak tylko Arkadiusz grał do końca. Patryk zszedł w 57. minucie. Obecnie Alit jest na 12. miejscu.

Ekipa Sokoła Sokolniki od początku rozgrywek klasy okręgowej idzie jak burza. Posiadają komplet zwycięstw, strzelając coraz więcej goli. Jedynie jeszcze Stal Gorzyce, obecny lider, wygrał wszystkie dotychczasowe mecze. W ostatnim spotkaniu Sokół zdeklasował Słowianina Grębów, wygrywając 6-0 (3-0). Przy jednym z trafień asystował Karol Szustak. Zawodnik rozegrał 73 minuty i otrzymał żółtą kartkę. Cały mecz rozegrał Bartosz Szymański, a w 46. minucie na boisko wbiegł Jakub Kwiecień. Z perspektywy ławki rezerwowych zawody oglądał Krystian Maruszczak. Sokół zajmuję drugą lokatę.

Stal Kunów Damiana Pietrasika wygrała 3-0 (2-0) w wyjazdowym meczu z Piastem Stopnica. Stal "wskoczyła" na 7. miejsce, a Pietrasik rozegrał pełne 90 minut.