Weekend wypożyczonych

Maciej Stróżak zagrał najdłużej w ten weekend spośród piłkarzy Wisły wypożyczonych do innych klubów. Alit przegrał 0-2 (0-1) z wiślakami. Wygrał Beskid Andrychów i gromi Sokół Sokolniki.

Alit Ożarów zmierzył się na własnym stadionie z Wisłą Sandomierz. Wygrali zawodnicy Jarosława Pacholarza 2-0 (1-0). Arkadiusz Kosno, Jakub Kwiecień i Karol Szustak nie zagrali z powodu zapisów w kontraktach. Porażka "zrzuciła" ożarowian z 9. na 11. miejsce.

Drugie zwycięstwo z rzędu u siebie zanotował Beskid Andrychów, pokonując 2-0 (0-0) wyżej notowany Dalin Myślenice. Oba gole wpadły w doliczonym czasie meczu. Maciej Stróżak rozpoczął spotkanie od początku, i grał przez 84 minuty. Drużyna Beskidu pozostaje na 12. miejscu.

Sokół Sokolniki zdominował rywala, ostatni w tabeli Jeziorak Chwałowice. Zespół Mateusza Strąka wygrał 6-0 (2-0), a wypożyczony wiślak na boisko wbiegł w 73. minucie, zmieniając Pawła Kozieła. Sokół utrzymuje pozycję lidera.