Rezerwy: Pierwsze sparingowe zwycięstwo

Pierwszą wygraną w meczu kontrolnym odnieśli piłkarze Wisły II. Sandomierzanie wygrali 5-1 (1-1) z grającym w Klasie A - GKS Łoniów. Dwa gole strzelił Maciej Drozdowski. Natomiast po jednym Kamil Buganik, Bartosz Snopek i Paweł Hammer.

5 sierpnia 2017, 17:00- Łoniów
GKS Łoniów 1-5 Wisła II Sandomierz
Bramki dla Wisły: Kamil Buganik 37, Bartosz Snopek 42, Maciej Drozdowski 47, 68, Paweł Hammer 72

Wisła: (I połowa) - Paweł Gorycki - Grzegorz Wolarski, Wiktor Kuśmira, Robert Baszak, Marek Macioszek - Maciej Olas, Kamil Buganik, Michał Mazur, Emil Strawczyński, Paweł Hammer - Maciej Drozdowski. (II połowa) Paweł Gorycki - Grzegorz Wolarski, Maciej Fujawa (59 Wiktor Kuśmira), Robert Baszak, Marek Macioszek - Piotr Pruś, Kamil Buganik (65 Emil Strawczyński), Michał Mazur (55 Mikołaj Koluch), Dawid Pawłowski (71 Kamil Hamryszczak), Bartosz Snopek - Maciej Drozdowski (75 Paweł Hammer).

Grano 2x40 minut.

źródło:własne