Rezerwy: Pewne zwycięstwo z Obrazowem

Drużyna rezerw Wisły zanotowała pierwsze zwycięstwo w meczu sparingowym. Sandomierzanie pokonali w Ożarowie 6-3 (2-2) A-klasowy GKS Obrazów. Gole strzelili Jakub Trojanowski (dwa), Maciej Jakóbczyk, Emil Strawczyński, Piotr Pruś i Paweł Bęczkowski.

4 marca 2018, 11:45 - Ożarów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Wisła II Sandomierz 6-3 GKS Obrazów
Bramki dla Wisły: Jakub Trojanowski (dwie), Maciej Jakóbczyk, Emil Strawczyński, Piotr Pruś, Paweł Bęczkowski

Wisła: Piotr Gospodarczyk (46 Szymon Chruściel) - Maciej Jakóbczyk, Tomasz Kondrat (80 Kamil Hamryszczak), Michał Mazur, Jakub Trojanowski - Paweł Bęczkowski, Kamil Buganik, Jakub Gajek (46 Maciej Olas), Emil Strawczyński (46 Marek Macioszek) - Paweł Hammer (80 Jakub Dziewięcki), Piotr Pruś.

W 75. minucie Paweł Hammer (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).