Mecz sparingowy: Wisłoka Dębica 3-1 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz przegrała 1-3 (1-0) z niżej notowanym ligowym rywalem - Wisłoką Dębica w meczu sparingowym rozegranym w Woli Chorzelowskiej. Gola dla Wisły zdobył nowy piłkarz - Mateusz Stańczyk.

10 lutego 2021, 16:00 - Wola Chorzelowska
Wisłoka Dębica 3-1 Wisła Sandomierz
Dariusz Kamiński 50, Damian Łanucha 54, Kamil Rębisz 79 - Mateusz Stańczyk 6

Wisłoka: (skład wyjściowy) Tomasz Libera - Patryk Zygmunt, Dominik Cabała, Mateusz Prokop - Sławomir Lis, Damian Łanucha, Damian Lubera, Dariusz Kamiński, Dawid Sojda, zawodnik testowany - Łukasz Siedlik. Grali także: Konrad Mrózek, Krzysztof Żmuda, Kamil Rębisz, Sebastian Fedan.

Wisła: (I połowa) Michał Jurewicz - Adrian Kajpust, Kacper Serek, Marcin Sudy, Kacper Pieniążek - Mateusz Stańczyk, Marcel Tyl, Jakub Siedlecki, zawodnik testowany I, Krzysztof Zawiślak - Miłosz Matuszewski. (II połowa) Damian Pietrasik - Adrian Kajpust, zawodnik testowany II, Marcin Sudy, zawodnik testowany III - Bartosz Klockowski, Marcel Tyl, Diel Spring, zawodnik testowany IV, Mateusz Kuśmierczyk - zawodnik testowany V.