Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 6-1 Powiślak Końskowola

Wisła Sandomierz w ładnym stylu zakończyła przygotowania do sezonu 2014/15, wygrywając 6-1 (2-0) z czwartą drużyną ubiegłego sezonu lubelskiej IV ligi - Powiślakiem Końskowola.

Dwa gole z rzutów karnych, w 2. i 26. minucie zdobył Adrian Gębalski. Napastnik sandomierzan międzyczasie mógł strzelić jeszcze jedną bramkę, jednak nie wykorzystał "jedenastki", trafiając w słupek. Na 3-0 podwyższył w 61. minucie Maciej Ziółek. Osiem minut potem goście odpowiedzieli jedynym golem w tym meczu. Bramkę uderzeniem z rzutu wolnego zdobył Łukasz Giza. W 71. i 75. minucie dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Jarosław Piątkowski, a wynik meczu na pięć minut przed końcem spotkania ustalił Jakub Kwiecień.

Bramki dla Wisły: Adrian Gębalski 2 (k), 26 (k), Maciej Ziółek 61, Jarosław Piątkowski 71, 75, Jakub Kwiecień 85

Skład Wisły: 1. Stanisław Wierzgacz (46, 23. Krzysztof Płoskoń) - 4. Rafał Mikulec (83, 13. Grzegorz Rzeszutek), 24. Daniel Beszczyński (76, 3. Grzegorz Zimoląg), 6, Krystian Pydych, 14. Daniel Chorab - 11. Maciej Ziółek, 5. Mariusz Kukiełka, 16. Michał Wawryszczuk (62, 19. Kamil Hul), 18. Jarosław Piątkowski (76, 15. Jakub Kwiecień), 10. Damian Nogaj (62, 17. Łukasz Adamczyk) - 7. Adrian Gębalski (83, 20. Jacek Rożek).

sędziował: Wojciech Stępień (Sandomierz).

widzów: 50.

W 18. minucie Adrian Gębalski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).