Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 5-1 Stal Kraśnik

Wisła Sandomierz zwyciężyła 5-1 (3-1) wyżej notowaną w lidze Stalą Kraśnik w meczu kontrolnym rozegranym w Ożarowie. W pierwszej połowie gole zdobyli Michał Mistrzyk, zawodnik testowany i Jarosław Piątkowski. W drugiej części prowadzenie wiślaków podwyższyli Marcel Tyl i Cezary Charszla.

W 15. minucie wiślacy prowadzili 1-0 po golu Michała Mistrzyka z rzutu wolnego. Rywale wyrównali w 27. minucie za sprawą trafienia Kamila Króla. Nieco ponad dziesięć minut później zawodnik testowany ponownie dał prowadzenie Wiśle. Przed przerwą trzeciego gola strzelił Jarosław Piątkowski.

Druga połowa przebiegała spokojniej. W 79. minucie Marcel Tyl nie wykorzystał rzutu karnego, ale natychmiat zrehabilitował się przy dobitce. W końcówce spotkania na 5-1 trafił Cezary Charszla.

15 lutego 2020, 12:00 - Ożarów
Wisła Sandomierz 5-1 Stal Kraśnik
Michał Mistrzyk 15, zawodnik testowany II 38, Jarosław Piątkowski 40, Marcel Tyl 79, Cezary Charszla 89 - Kamil Król 27

Wisła: Damian Pietrasik (65 Piotr Gospodarczyk) - Michał Mistrzyk (65 Miłosz Tenderenda), zawodnik testowany I, Tomasz Wojcinowicz, Dominik Franczak (46 Daniel Chorab) - Jarosław Piątkowski (46 Mateusz Kuśmierczyk), Mirosław Kmiotek (46 Marcel Tyl), Marcin Sudy (60 zawodnik testowany III), Jakub Janik (46 Jakub Siedlecki), Krzysztof Zawiślak (46 Witalij Dachnowśkyj) - zawodnik testowany II (65 Cezary Charszla).

Stal: (skład wyjściowy) Jakub Borusiński - Łukasz Mazurek, Dwórzyński, Jakub Gajewski, Władysław Kudriawcew, Adrian Popiołek, Paweł Kaczmarek, Ernest Skrzyński, zawodnik testowany I, Jakub Czelej, Kamil Ķról.

W 79. minucie Marcel Tyl nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).