Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 5-0 Pogórze Pleśna

Wisła Sandomierz pewnie wygrała 5-0 (3-0) w meczu sparingowym z grającym w lidze okręgowej - Pogórzem Pleśna. Bramki zdobyli Jakub Mażysz (dwie), Cezary Charszla, Adrian Kajpust i Marcel Tyl.

20 czerwca 2020, 14:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 5-0 Pogórze Pleśna
Cezary Charszla 17, Adrian Kajpust 28, Marcel Tyl 35, Jakub Mażysz 55, 78

Wisła: (I połowa) Damian Pietrasik - Patryk Cheba, Adrian Kajpust, Tomasz Wojcinowicz, Daniel Chorab - Krzysztof Zawiślak, Jakub Siedlecki, Marcel Tyl, Marcin Sudy, Kamil Bełczowski - Cezary Charszla. (II połowa) zawodnik testowany I - Mateusz Kuśmierczyk, Adrian Kajpust, Tomasz Wojcinowicz, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, zawodnik testowany II, Marcel Tyl (68 Marcin Sudy), zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV - Jakub Mażysz.

Pogórze: Karol Boczek - Artur Gut, Maciej Zieliński, Tomasz Żyra, Mateusz Maślanka - Kamil Cetera, Michał Bober, Jacek Gądek, Adam Cich, Piotr Golonka - Patryk Szwedo. Grali także: Karol Czermak, Kamil Brożek, Mateusz Bień, Dawid Drwal.

W kolejnym sparingu Wisła zagra z ligowym rywalem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz odbędzie się w sobotę (27 czerwca) o godz. 11:00 na boisku przy ul. Różanej.