Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 3-2 Moravia Morawica

Wisła Sandomierz wygrała 3-2 (1-1) z czwartoligową Moravią Morawica w meczu sparingowym rozegranym na własnym stadionie. Bramki dla Wisły zdobyli Sebastian Taranek, Szymon Rak i Przemysław Bednarz.

28 lipca 2021, 18:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 3-2 Moravia Morawica
Sebastian Taranek, Szymon Rak, Przemysław Bednarz - Łukasz Zawadzki, Bartłomiej Młynarczyk (k)

Wisła: Michał Jurewicz - Dawid Kuliga, Kacper Serek, zawodnik testowany I, Mateusz Bień - Dariusz Partyka, Sebastian Taranek, Aleksander Wiśniewski, Szymon Rak, Kamil Bełczowski - Jakub Mażysz (Jakub Siedlecki). W II połowie grali także: zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV, Jakub Siedlecki, Przemysław Bednarz, Dawid Nikołaj, zawodnik testowany V.

Moravia: Piotr Kubicki (30 Karol Kochel, 60 Igor Zawierucha) - Wiktor Węgliński (45 Wiktor Stawecki), Mateusz Zawwadzki (85 Bartłomiej Młynarczyk), Bartłomiej Młynarczyk (45 Karol Garbala), Filip Rogoziński (75 Wiktor Węgliński) - Michał Zawadzki, Kamil Kubicki (55 Kamil Jaroń), Jakub Rabiej (75 Kamil Kubicki), Łukasz Zawadzki, Maciej Pokora (75 Karol Sobaś) - Rostysław Pryjmak.