Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 3-0 Sparta Dwikozy

W minioną sobotę piłkarze Wisły Sandomierz rozegrali kolejny mecz sparingowy. Wiślacy pewnie pokonali 3-0 (2-0) grającą w klasie okręgowej Spartę Dwikozy. Dwa gole zdobył zawodnik testowany, a jeden Jakub Siedlecki.

18 lipca 2020, 12:00 - Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 3-0 Sparta Dwikozy
zawodnik testowany IV 30, 32, Jakub Siedlecki 48

Wisła: Adam Polit (46 Damian Pietrasik) - zawodnik testowany I, Adrian Kajpust (46 Marcin Sudy), zawodnik testowany II, Daniel Chorab (65 Michał Wilk) - Kamil Bełczowski, zawodnik testowany III, Mirosław Kmiotek (46 Jakub Siedlecki), Marcel Tyl (46 Krzysztof Zawiślak) - zawodnik testowany IV (65 Jakub Mażysz).

Sparta: Mateusz Kuszaj - Norbert Bidas, Dubiel, Zbigniew Warzocha, Jakub Żak - Miłosz Tenderenda, Mateusz Majewski, Rafał Rosowicz, Gabriel Kruk, Przemysław Majewski - Bartłomiej Markiewicz. Grali także: Głowacki, Łukawski, Cieśla, Dawid Śpiewak, Adrian Chorab oraz zawodnik testowany.

sędziował: Wojciech Stępień (Sandomierz).

W drużynie Sparty wystąpił wypożyczony piłkarz Wisły - Miłosz Tenderenda.

W kolejnym sparingu Wisła zmierzy się u siebie ze Stalą Gorzyce. Mecz odbędzie się 22 lipca.