Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 0-3 Star Starachowice

Wisła Sandomierz przegrała 0-3 (0-3) z wiceliderem IV ligi - Starem Starachowice w sparingu rozegranym w Trześni.

Był to pierwszy mecz kontrolny wiślaków w przygotowaniach do nowego sezonu. W spotkaniu wystąpili głównie piłkarze testowani.

16 lipca 2022, 13:00 - Trześń
Wisła Sandomierz 0-3 Star Starachowice
zawodnik testowany 28, Kacper Wiecha 37, Włodzimierz Puton 39 (k)

Star: (skład wyjściowy) Michał Nowak - Maciej Styczyński, Bartosz Gębura, zawodnik testowany, Piotr Stefański, Jakub Jaśkiewicz, Włodzimierz Puton, Jakub Nowocień, Piotr Mikos, Szymon Hajduk, Kacper Wiecha. (II połowa) Michał Nowak - Patryk Kosztowniak, Mateusz Jagiełło, zawodnik testowany, Nowak, Kutera, Kaczmarek, zawodnik testowany, Michał Kozakiewicz, Włodzimierz Puton (60 Zając), Bartosz Szydłowski.

W kolejnym meczu Wisła zagra z Siarką Tarnobrzeg. Mecz zaplanowany został na 20 lipca, godz. 17:00  w Tarnobrzegu.