Mecz sparingowy: Star Starachowice 1-4 Wisła Sandomierz

W piątym meczu kontrolnym Wisła Sandomierz pewnie zwyciężyła 4-1 (3-0) czwartoligowy zespół Staru Starachowice. Dwie bramki zdobył zawodnik testowany, a po jednym Michał Mistrzyk oraz Jarosław Piątkowski.

Wiślacy w 5. minucie objęli prowadzenie po trafieniu zawodnika testowanego. W 22. minucie Michał Mistrzyk podwyższył na 2-0 po wykorzystaniu rzutu karnego. Przed przerwą ponownie do siatki trafił zawodnik testowany. Gospodarze zdołali zdobyć jedną bramkę. Jednak ostatnie słowo należało do sandomierzan. Jarosław Piątkowski w 77. minucie ustalił wynik spotkania.

W Starze zagrał wypożyczony z Wisły Wiktor Śmigielski.

8 lutego 2020, 11:00 - Starachowice
Star Starachowice 1-4 Wisła Sandomierz
Dominik Sito 73 - zawodnik testowany I 5, 38, Michał Mistrzyk 22 (k), Jarosław Piątkowski 77

Wisła: Stanisław Wierzgacz (46 Damian Pietrasik) - Michał Mistrzyk (46 Mateusz Kuśmierczyk), Patryk Wilk (46 Marcel Tyl), Tomasz Wojcinowicz, Dominik Franczak (46 Daniel Chorab) - Krzysztof Zawiślak (60 Cezary Charszla), Mirosław Kmiotek (70 Jakub Janik), Marcin Sudy, Jakub Janik (46 Jakub Siedlecki), Witalij Dachnowśkyj (46 Jarosław Piątkowski) - zawodnik testowany I (46 zawodnik testowany II).

źródło: własne