Mecz sparingowy: Star Starachowice 1-1 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (0-1) z liderem IV ligi Starem Starachowice w swoim drugim meczu kontrolnym. Bramkę dla Wisły strzelił Jakub Mażysz.

29 stycznia 2022, 11:00 - Starachowice
Star Starachowice 1-1 Wisła Sandomierz
Artur Kidoń 21 - Jakub Mażysz 67

Star: Konrad Zacharski - Piotr Stefański, Bartosz Gębura, Mateusz Jagiełło, Maciej Styczyński, Jakub Nowocień, Piotr Mikos, Włodzimierz Puton, Bartosz Szydłowski, Jakub Chrzanowski, Artur Kidoń. W II połowie grali także: Michał Kozakiewicz, Maciej Moskwa, Karol Malec, Karol Kopeć, Paweł Mikosa.

Wisła: (I połowa) zawodnik testowany - Dariusz Partyka, Damian Mężyk, Władysław Kudriawcew, zawodnik testowany - Szymona Rak, Szymon Jarosz, Sebastian Taranek, Fabian Burzyński, Kamil Bełczowski - Cezary Charszla. (II połowa) zawodnik testowany - zawodnik testowany, Damian Mężyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Szymon Rak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Szymon Jarosz - Jakub Mażysz.

źródło: własne / fot.: Pan Sroka