Mecz sparingowy: Stal Stalowa Wola 2-1 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (1-2) z ligowym rywalem Stalą Stalowa Wola w sparingu. Bramkę dla Wisły strzelił Mateusz Kuśmierczyk.

30 stycznia 2021 - Stalowa Wola
Stalowa Wola 2-1 Wisła Sandomierz
Michał Mistrzyk 15 (k), Tomasz Płonka 27 - Mateusz Kuśmierczyk 19

Stal: Tomasz Wietecha - Wołodymyr Chorolśkyj, Mateusz Hudzik, Piotr Mroziński, Michał Mistrzyk, Tomasz Płonka, Szymon Jopek, Wojciech Bosak, Bartosz Wiktoruk, Filip Szifer, zawodnik testowany I. W II połowie grali także: Maciej Siudak, Jakub Lebioda, Michał Zięba, Bartosz Tłuczek, Filip Moskal.

Wisła: (I połowa) Damian Pietrasik - Adrian Kajpust, zawodnik testowany I, Marcin Sudy, zawodnik testowany II - Bartosz Klockowski, Marcel Tyl, Jakub Siedlecki, zawodnik testowany III, Mateusz Kuśmierczyk - zawodnik testowany IV. (II połowa) Zawodnik testowany V - Adrian Kajpust (60 Mateusz Kuśmierczyk), zawodnik testowany I, zawodnik testowany VI, zawodnik testowany VII - Bartosz Klockowski (60 Mikołaj Mazur), Marcel Tyl (70 Marcin Sudy), Diel Spring, zawodnik testowany VIII, Mateusz Kuśmierczyk (60 zawodnik testowany IX) - Cezary Charszla.