Mecz sparingowy: Stal Kraśnik 0-2 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz wygrała 2-0 (0-0) ze Stalą Kraśnik w meczu kontrolnym. Bramki strzelili zawodnik testowany i Arkadiusz Zięba.

23 lipca 2022, 12:00 - Kraśnik
Stal Kraśnik 0-2 Wisła Sandomierz
zawodnik testowany 57, Arkadiusz Zięba 84

Stal: Adrian Wójcicki - Jakub Gajewski, Damian Pietroń, Jakub Jędrasik, Kamil Woźniak, Paweł Zięba, Jakub Buczek, Krystian Pietrzyk, Dariusz Cygan, Filip Drozd, Kamil Król. Grali także: Oliwier Szwedo, Mikołaj Majewski, zawodnik testowany, Damian Jargieła, Maciej Winkler, Mateusz Jędrasik, Damian Dudek.

Wisła: Sebastian Ciołek - zawodnik testowany, Marcin Sudy, Włodzimierz Krajewski, zawodnik testowany - Dariusz Partyka, zawodnik testowany, Jakub Janik, Arkadiusz Zięba, zawodnik testowany - zawodnik testowany. Grali także: Wiktor Rękas, Adam Polit i Przemysław Bednarz.