Mecz sparingowy: Sokół Sokolniki 0-0 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz bezbramkowo zremisowała w dzisiejszym sparingu z Sokołem Sokolniki. W składzie wiślaków grali głównie zawodnicy testowani.

Trener Dariusz Pietrasiak wykorzystał mecz kontrolny do sprawdzenia testowanych zawodników. Skład uzupełnili rezerwowi z pierwszej drużyny.

Spotkanie było wyrównane. W 29. minucie Jakub Łata mocno uderzył z rzutu wolnego, jednak dobrze ustawiony był bramkarz Sokoła.

Dziesięć minut później w sytuacji sam na sam był jeden z piłkarzy testowanych Wisły, ale również skutecznie interweniował golkiper gospodarzy.

Wśród testowanych zagrali m.in. Przemysław Janowski (21-letni bramkarz, Siarka Tarnobrzeg) oraz Tomasz Przewoźnik (21-letni obrońca, Wólczanka Wólka Pełkińska).

12 lipca 2018, 18:00 - Sokolniki
Sokół Sokolniki 0-0 Wisła Sandomierz

Wisła:
Przemysław Janowski (46, 21. Piotr Gospodarczyk) - 6. Tomasz Przewoźnik (30, 5. Jakub Trojanowski), 20. zawodnik testowany I, 24. zawodnik testowany II, 4. zawodnik testowany III - 14. zawodnik testowany IV, 19. zawodnik testowany V, 8. zawodnik testowany VI, 7. Karol Szustak, 11. zawodnik testowany VII - 3. Jakub Łata (46, 17. Piotr Poński).

Grano 1x45 minut i 1x30 minut.