Mecz sparingowy: Siarka Tarnobrzeg 2-2 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz zremisowała 2-2 (0-1) z ligowym rywalem Siarką Tarnobrzeg w meczu kontrolnym rozegranym w Woli Chorzelowskiej. Bramki dla Wisły zdobyli - pozyskany Michał Mistrzyk oraz zawodnik testowany.

Piłkarze Siarki wyszli na prowadzenie w 21. minucie. Jeszcze przed przerwą mógł wyrównać Witalij Dachnowśkyj, jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Kilka minut po przerwie lepszym egzekutorem "jedenastki" okazał się świeżo-pozyskany Michał Mistrzyk. W 57. minucie zawodnik testowany dał wiślakom prowadzenie. Trzy minuty później Jarosław Piątkowski zmarnował rzut karny, również trafiając w słupek. Tuż przed końcem meczu piłkarz Siarki, wykorzystując "jedenastkę" wyrównał stan rywalizacji.

31 stycznia 2020, 18:00 - Wola Chorzelowska
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Wisła Sandomierz
Oliwer Kowalik 21, Arkadiusz Gajewski 90 (k) - Michał Mistrzyk 53 (k), zawodnik testowany I 57

Siarka: (skład wyjściowy) Hubert Banach - Oliwer Kowalik, Patryk Kapuściński, Bartosz Sulkowski, Bartłomiej Wiktor, Paweł Wolski, Luigi D'Apollonio, Mateusz Janeczko, Kamil Kargulewicz, Paweł Mróz. W II połowie grali także: Hieronim Zoch, Bartosz Kieliszek, Dawid Orzechowski, Jakub Głaz, Kacper Józefiak, Sebastian Duda, Patryk Wdowiak, Hubert Podolak, Głowa, Eryk Galara, Kamil Halat, Wojciech Bieniarz, Arkadiusz Gajewski.

Wisła: (I połowa) Damian Pietrasik - Michał Mistrzyk, Patryk Wilk, Tomasz Wojcinowicz, Hubert Wojsa - Krzysztof Zawiślak, Jakub Siedlecki, Marcin Sudy, zawodnik testowany I, Witalij Dachnowśkyj - zawodnik testowany II. (II połowa) Stanisław Wierzgacz - Michał Mistrzyk, Patryk Wilk, Tomasz Wojcinowicz, Dominik Franczak - Jarosław Piątkowski, Jakub Siedlecki (70 Cezary Charszla), Marcin Sudy, zawodnik testowany I, Mateusz Kuśmierczyk - zawodnik testowany III.

W 43. minucie Witalij Dachnowśkyj (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).
W 60. minucie Jarosław Piątkowski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).