Mecz sparingowy: Siarka Tarnobrzeg 1-2 Wisła Sandomierz

Piłkarze Wisły Sandomierz wygrali w spotkaniu kontrolnym 2-1 (1-0) z szóstym zespołem II ligi - Siarką Tarnobrzeg. Autorami bramek zostali Jarosław Piątkowski i Jakub Łata.

W 15, minucie sandomierzanie wyszli na prowadzenie po strzale z powietrza Jarosława Piątkowskiego. W drugiej połowie Jakub Łata po ładnym podaniu prostopadłym z głębi pola, w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Siarki.

28 lutego 2018, 17:00 - Staszów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Wisła Sandomierz
Krzysztof Ropski 65 - Jarosław Piątkowski 15, Jakub Łata 70

Siarka: Bartosz Kieliszek - Jan Grzesik, Piotr Witasik, Jakub Barteczko, Dawid Witkowski, Łukasz Świderski, Mateusz Wawrylak, Eryk Galara, Jakub Głaz, Mateusz Broź, Paweł Mróz. W II połowie grali także: Dawid Kubowicz, Michał Dawidowicz, Bartłomiej Wiktor, Grzegorz Płatek, Mateusz Janeczko, Krzysztof Ropski, Patryk Wdowiak.

Wisła: Patryk Drzymała (46 Stanisław Wierzgacz) - Maciej Ziółek (46 Marcin Sudy), Daniel Beszczyński, Patryk Wilk, Krzysztof Miroszka (46 Dawid Korona) - Jarosław Piątkowski (46 Piotr Ferens), Andrij Nikanowycz, Michał Mokrzycki, Damian Juda (46 Kacper Górski) - Piotr Poński (46 Kacper Piechniak), Patryk Róg (60 Jakub Łata).

źródło: własne / Siarka Tarnobrzeg