Mecz sparingowy: Siarka Tarnobrzeg 1-1 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (1-1) z drugoligową Siarką Tarnobrzeg w sparingu. Bramkę dla Wisły strzelił zawodnik testowany.

W zespole Wisły zagrało 12 piłkarzy testowanych.

20 lipca 2022, 17:00 - Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Wisła Sandomierz
zawodnik testowany 20 - zawodnik testowany 45

Siarka: (I połowa) Jakub Jędrychowski - Krystian Furman, zawodnik testowany, Kacper Zbyradowski, Piotr Cichocki, Paweł Rogala, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Szymon Lewicki. (II połowa) Piotr Pietryga - Kacper Zbyradowski, zawodnik testowany, Krystian Furman, Piotr Cichocki, Filip Krempa, Lukáš Hrnčiar, Marcel Tyl, zawodnik testowany, Paweł Mróz, Dawid Bałdyga.

Wisła: 1. Sebastian Ciołek - 18. zawodnik testowany I, 99. Marcin Sudy, 13. Włodzimierz Krajewski, 30. Patryk Mociak - 15. Dariusz Partyka, 20. Jakub Janik, 6. zawodnik testowany II, 8. zawodnik testowany III, 23. Arkadiusz Zięba - 10. Piotr Ferens. W II połowie grali także m.in.: Przemysław Bednarz, Jakub Więcek, Wiktor Rękas.

W kolejnym sparingu Wisła zagra ze Stalą Kraśnik. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 12:00 w Kraśniku.