Mecz sparingowy: Pogoń 1945 Staszów 1-3 Wisła Sandomierz

Wisła objęła prowadzenie w 22. minucie za sprawą wykorzystanego rzutu karnego przez Michała Mokrzyckiego. Niecałe dziesięć minut po przerwie piłkę po prostopadłym podaniu od Patryka Roga otrzymał Jarosław Piątkowski, który w sytuacji sam na sam pewnym strzałem pokonał bramkarza Pogoni.

W kolejnym sparingu rywalem Wisły będzie Stal Rzeszów. Mecz odbędzie się 14 lutego o godz. 17:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie.

10 lutego 2018, 14:00 - Staszów
Pogoń 1945 Staszów 1-3 Wisła Sandomierz
? 73 - Michał Mokrzycki 22 (k), Jarosław Piątkowski 54, Patryk Róg 87

Wisła: Patryk Drzymała (46 Stanisław Wierzgacz) - Dawid Korona, Kacper Górski (46 Marcin Sudy), Daniel Beszczyński (65 Kacper Górski), Paweł Bażant - Piotr Ferens, Andrij Nikanowycz (65 Karol Szustak), Michał Mokrzycki (75 Jakub Trojanowski), Jarosław Piątkowski (65 Maciej Jakóbczyk) - Patryk Róg, Kacper Piechniak (46 Jakub Łata).

Wisła odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w meczu kontrolnym. Sandomierzanie pokonali 3-1 (1-0) czwartoligową Pogoń 1945 Staszów. W pierwszej połowie gola z rzutu karnego zdobył Michał Mokrzycki. W drugiej części spotkania strzelili Jarosław Piątkowski i Patryk Róg. (http://wisla-sandomierz.futbolowo.pl)Wisła odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w meczu kontrolnym. Sandomierzanie pokonali 3-1 (1-0) czwartoligową Pogoń 1945 Staszów. W pierwszej połowie gola z rzutu karnego zdobył Michał Mokrzycki. W drugiej części spotkania strzelili Jarosław Piątkowski i Patryk Róg. (http://wisla-sandomierz.futbolowo.pl)
Wisła odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w meczu kontrolnym. Sandomierzanie pokonali 3-1 (1-0) czwartoligową Pogoń 1945 Staszów. W pierwszej połowie gola z rzutu karnego zdobył Michał Mokrzycki. W drugiej części spotkania strzelili Jarosław Piątkowski i Patryk Róg. (http://wisla-sandomierz.futbolowo.pl)
Wisła odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w meczu kontrolnym. Sandomierzanie pokonali 3-1 (1-0) czwartoligową Pogoń 1945 Staszów. W pierwszej połowie gola z rzutu karnego zdobył Michał Mokrzycki. W drugiej części spotkania strzelili Jarosław Piątkowski i Patryk Róg. Wisła objęła prowadzenie w 22. minucie za sprawą wykorzystanego rzutu karnego przez Michała Mokrzyckiego. Niecałe dziesięć minut po przerwie piłkę po prostopadłym podaniu od Patryka Roga otrzymał Jarosław Piątkowski, który w sytuacji sam na sam pewnym strzałem pokonał bramkarza Pogoni. W kolejnym sparingu rywalem Wisły będzie Stal Rzeszów. Mecz odbędzie się 14 lutego o godz. 17:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie. 10 lutego 2018, 14:00 - Staszów Pogoń 1945 Staszów 1-3 Wisła Sandomierz ? 73 - Michał Mokrzycki 22 (k), Jarosław Piątkowski 54, Patryk Róg 87 Wisła: Patryk Drzymała (46 Stanisław Wierzgacz) - Dawid Korona, Kacper Górski (46 Marcin Sudy), Daniel Beszczyński (65 Kacper Górski), Paweł Bażant - Piotr Ferens, Andrij Nikanowycz (65 Karol Szustak), Michał Mokrzycki (75 Jakub Trojanowski), Jarosław Piątkowski (65 Maciej Jakóbczyk) - Patryk Róg, Kacper Piechniak (46 Jakub Łata). (http://wisla-sandomierz.futbolowo.pl)