Mecz sparingowy: Pogoń 1945 Staszów 1-1 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (0-0) z 14. drużyną świętokrzyskiej IV ligi - Pogonią 1945 Staszów. Gola dającego prowadzenie Wiśle strzelił Szymon Rak.

16 lutego 2022, 18:00 - Staszów
Pogoń 1945 Staszów 1-1 Wisła Sandomierz
Patryk Wdowiak 87 - Szymon Rak 65

Pogoń: (skład wyjściowy) Jakub Borusiński - Bartosz Guz, Bartosz Pańtak, Patryk Dela - Ernest Rozmysłowski, Alan Piskorz, Hubert Wojsa, Patryk Wdowiak - Karol Armata, Mateusz Zębala, Żądło.

Wisła: Krzysztof Wróblewski (46 Michał Jurewicz) - Dariusz Partyka (57 Jakub Janik), Damian Mężyk, Włodzimierz Krajewski - Szymon Jarosz, Fabian Burzyński (46 Jakub Siedlecki), Sebastian Taranek (46 Arkadiusz Zięba), Mateusz Kuśmierczyk (46 Mateusz Stańczyk) - Kamil Bełczowski, Jakub Mażysz (46 zawodnik testowany), Szymon Rak.

W drużynie Pogoni zagrał testowany piłkarz Wisły - Jakub Borusiński oraz były zawodnik Wisły - Hubert Wojsa.