Mecz sparingowy: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Wisła Sandomierz

W rozegranym wczoraj sparingu Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (1-1) z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Bramkę dla piłkarzy Rafała Wójcika zdobył Jakub Mażysz. W meczu sprawdzonych zostało kilku zawodników, jednak żaden nie spełnił oczekiwać szkoleniowca sandomierzan.

Gola dla wiślaków zdobył w 30. minucie Jakub Mażysz, który wykorzystał dobitkę po złej interwencji Pawła Okrasy.

27 czerwca 2020, 11:00 - Ostrowiec Świętokrzyski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Wisła Sandomierz
Bartosz Szydłowski 32 - Jakub Mażysz 30

KSZO: (I połowa) Paweł Okrasa - Julien Tadrowski, Damian Mężyk, Robert Majewski, Tomasz Persona - Paweł Kaczmarek, Mateusz Mąka, zawodnik testowany I, Wojciech Trochim, Bartosz Szydłowski - Jakub Chrzanowski. (II połowa) Paweł Lipiec - Jakub Wasilewski, Damian Mężyk, Kacper Dereń, Robert Majewski - Dawid Zalewski, Mateusz Mąka, Jan Imiołek, Marcin Kaczmarek, Kacper Ziółkowski - Adrian Gębalski.

Wisła: Damian Pietrasik - Mateusz Kuśmierczyk, Adrian Kajpust, Tomasz Wojcinowicz, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Marcin Sudy, Jakub Siedlecki, Krzysztof Zawiślak, Kamil Bełczowski - Jakub Mażysz. W II połowie grali także: Cezary Charszla oraz zawodnicy testowani.

źródło: własne / skkszo.pl