Mecz sparingowy: Hetman Zamość 1-0 Wisła Sandomierz

W dzisiejszym meczu kontrolnym piłkarze Wisły przegrali 0-1 (0-0) z czwartoligowym Hetmanem Zamość.

W drużynie Jarosława Pacholarza testowany był 19-letni obrońca - Wiktor Weber. Zawodnik ten może grać po lewej lub prawej stronie linii defensywy. Może też grać na lewym skrzydle pomocy. Dotychczas występował w juniorskich drużynach - Zyndramu Łącko, Sandecji Nowy Sącz, Dynajca Nowy Sącz i Górnika Zabrze.

Bramki Hetmana strzegł były piłkarz Wisły - Kacper Skrzypek.

26 lipca 2017, 18:15 - Zamość
Hetman Zamość 1-0 Wisła Sandomierz
Przemysław Żmuda 83

Hetman: Kacper Skrzypek - Przemysław Kanarek, Przemysław Żmuda, Jakub Bednara, Dawid Daszkiewicz (70 Michał Luterek) - Swiatosław Ławruk, Łukasz Mietlicki, Rafał Kycko (60 Bartłomiej Gąska), Damian Kupisz, Rafał Turczyn (55 Damian Otręba) - Michał Paluch.

Wisła: (I połowa) Patryk Drzymała - Wiktor Weber, Daniel Beszczyński, Kacper Górski, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Andrij Nikanowycz, Marcin Sudy, Hubert Siepierski - Damian Juda, Kacper Piechniak. (II połowa) Stanisław Wierzgacz - Wiktor Weber, Patryk Wilk, Kacper Górski, Maciej Jakóbczyk - Jakub Łata, Andrij Nikanowycz, Szymon Pietrzyk, Patryk Tur - Błażej Radwanek, Arkadiusz Drapsa.

źródło: własne / Hetman Zamość