Mecz sparingowy: Garbarnia Kraków 1-0 Wisła Sandomierz

Piłkarze Wisły Sandomierz przegrali 0-1 (0-0) w meczu kontrolnym z drugoligową Garbarnią Kraków.

Dobrze zorganizowani w obronie wiślacy remis utrzymali do 84. minuty, kiedy to Krzysztof Szewczyk ustalił wynik spotkania.

17 lipca 2019, 18:30 - Kraków
Garbarnia Kraków 1-0 Wisła Sandomierz
Krzysztof Szewczyk 84

Garbarnia: (I połowa) Dorian Frątczak - Norbert Piszczek, Adrian Jurkowski, Marek Masiuda, Mateusz Duda, Rafał Górecki, Karol Kostrubała, Tomasz Kołbon, Mateusz Wyjadłowski, Rafał Surmiak, Adrian Wójcik. (II połowa) Kamil Nowak - Jakub Kowalski, Krystian Kujawa, Adrian Jurkowski, Bartłomiej Mruk, Grzegorz Marszalik, Kamil Kuczak, Kamil Słoma, Krzysztof Szewczyk, Kamil Włodyka, Michał Feliks. Grał także: Bartosz Baran.

Wisła: (I połowa) Zawodnik testowany I - Jakub Konefał, Szymon Czerwiak, Patryk Wilk, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Michał Jeziorski, zawodnik testowany IV - Kacper Piechniak. (II połowa) Stanisław Wierzgacz - zawodnik testowany V, zawodnik testowany VI, Mateusz Kolbusz, zawodnik testowany VIII - zawodnik testowany VIII, Jakub Siedlecki, zawodnik testowany II, Mateusz Michalski, zawodnik testowany IX - zawodnik testowany X.

źródło: własne