Mecz sparingowy: Alit Ożarów 1-9 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz rozgromiła w meczu kontrolnym rozegranym w Ożarowie miejscowy Alit 9-1 (6-0). Po dwa gole zdobyli Damian Juda, Hubert Siepierski i Jakub Łata. Natomiast po jednym trafieniu dołożyli - Mateusz Michalski, Patryk Tur i Arkadiusz Drapsa. Było to szóste sparingowe zwycięstwo wiślaków.

Podopieczni Jarosław Pacholarza podkreślili swoje aspiracje do awansu, pokonując ligowego rywala, strzelając aż dziewięć goli. Cieszy skuteczność, a szczególnie obiecująco wypada postawa Damian Judy, który w każdym rozegranym sparingu zdobył bramkę. Dzisiejsze były to czwarta i piąta. Drugie spotkanie zaliczył Kamil Lewandowski z Siarki Tarnobrzeg.

Zespół Alitu prowadzony jest przez byłego piłkarza Wisły - Piotra Choraba. W jego drużynie zagrali Jakub Kwiecień i Arkadiusz Kosno, którzy jeszcze jesienią byli w szeregach wiślaków.

25 lutego 2017, 11:30 - Ożarów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Alit Ożarów 1-9 Wisła Sandomierz
Jakub Mażysz - Damian Juda (dwie, jedna z rzutu karnego), Hubert Siepierski (dwie), Jakub Łata (dwie), Mateusz Michalski, Patryk Tur, Arkadiusz Drapsa

Alit: Konrad Żytniewski - Kamil Cholewiński, Paweł Kilijański, Konrad Zdybski, Kacper Ziółkowski - Szustak, Patryk Czerwonka, Adrian Hura, Michał Hołody - Jakub Kwiecień, Jakub Mażysz. Grali także: Kamil Waleriś, Kamil Król, Arkadiusz Kosno, Mateusz Nowakowski, Damian Kończyk.

Wisła: Patryk Drzymała - Maciej Ziółek, Kacper Górski, Daniel Beszczyński, Daniel Chorab - Jakub Łata, Marcin Sudy, Andrij Nikanowycz, Hubert Siepierski, Damian Juda - Mateusz Michalski. Grali także: Damian Pietrasik, Krystian Maruszczak, Paweł Bażant, Dawid Korona, Bartosz Szymański, Arkadiusz Drapsa i Patryk Świrk i Kamil Lewandowski.