Komentarz trenera Jarosława Pacholarza po meczu z Neptunem

W 1. kolejce IV ligi Wisła Sandomierz wygrała 2-0 (0-0) u siebie z Neptunem Końskie. Poniżej komentarz trenera wiślaków - Jarosława Pacholarza.

Jarosław Pacholarz (trener Wisły Sandomierz): - Neptun Końskie miał kilka ciekawie rozegranych stałych fragmentów gry. Poza tym niczym nas nie zaskoczył. Wiedzieliśmy, że trzeba zwrócić uwagę na Piotra Gardynika i Karola Armatę. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, ale brakowało dokładności przy wykończeniu akcji. Piłka dwa razy trafiła w poprzeczkę i raz w słupek. Goście raz zagrozili naszej bramce, ale na wysokości zadania stanął Patryk Drzymała. W drugiej połowie stworzyliśmy kolejne okazje, z których dwie wykorzystaliśmy. Inauguracja zawsze jest niewiadomą, dlatego też cieszę się, że wygraliśmy mecz, nie tracąc bramki. Na ocenę gry nowych piłkarzy przyjdzie czas po kilku kolejkach.