Kamil Bażant asystentem trenera

Kamil Bażant został nowym asystentem trenera Wisły Sandomierz - Rafała Wójcika. Zastąpił na tym stanowisku Dawida Koronę.

Kamil ma 24 lata. Jest wychowankiem Trójki Sandomierz. Grał też w Wiśle Junior Sandomierz. W latach 2012-2014 występował w drużynach juniorskich Siarki Tarnobrzeg. Pierwszy raz w drużynie seniorskiej zagrał w spotkaniach pucharowych Siarki II. Przeszedł do Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą. Następnie grał w OKS Mokrzyszów i Sokole Sokolniki. Jesień rozegrał w A-klasowym LZS Samborzec. Zaliczył sześć spotkań ligowych. Występował na pozycji pomocnika.

Jest absolwentem AWF w Warszawie. Od sierpnia 2018 roku prowadzi przedsiębiorstwo, zajmujące się cateringiem. Umowa z Wisłą została zawarta do końca rundy wiosennej.