Juniorzy i młodzicy Wisły zakończyli sezon

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że podczas odbytego dzisiaj zebrania prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej zdecydowano o zakończeniu rozgrywek IV ligi i klas niższych oraz rozgrywek młodzieżowych. Tym samym drużyny juniorów starszych i młodzików starszych Wisły Sandomierz zakończyły swoje zmagania ligowe w sezonie 2019/2020.

Ustalono, że kolejność drużyn w końcowych tabelach przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce. Drużyny zajmujące miejsca premiowane uzyskają awans do klasy wyższej. Natomiast po sezonie 2019/2020 nie będzie spadków. Juniorzy Wisły po rozegranej rundzie jesiennej zajęli przedostatnie miejsce w tabeli. Z kolei młodzicy po wygranym barażu zagrają w Świętokrzyskiej Lidze Młodzików Starszych.

Decyzje dotyczące III ligi zostaną podjęte 12 maja podczas obrad zarządu PZPN.

źródło: własne / PZPN