Jarosław Pacholarz trenerem Wisły

Jarosław Pacholarz wraca na Koseły. Były zawodnik Wisły będzie ponownie sprawował funkcję trenera. Umowa została podpisana do końca czerwca 2022 roku.

Pacholarz swoją historię z Wisłą rozpoczął w 2011 roku kiedy to przeszedł z Tomasovii Tomaszów Lubelski. Grał na pozycji napastnika. Został jednym z najskuteczniejszych piłkarzy Wisły. Był asystentem trenera Tadeusza Krawca. Pod koniec listopada 2015 roku został szkoleniowcem wiślaków, zastępując Adama Mażysza. Po przepracowanym całym sezonie 2016/2017 przywrócił do Sandomierza III ligę, pewnie awansując z pierwszego miejsca IV ligi. W październiku 2017 roku umowa Pacholarza została rozwiązana za porozumieniem stron. Z bilansem 65 meczów (63- ligowych, 2 - pucharowych), notując 37 wygranych, 10 remisów i 18 porażek rozstał się z sandomierskim klubem. Ostatnio sprawował funkcję asystenta Tadeusza Krawca w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

źródło: własne / fot.: NadWisla24.pl