Czterech testowanych na pierwszym treningu

Wisła Sandomierz dzisiaj rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu III ligi. Na treningu, prowadzonym przez nowego trenera - Dariusza Pietrasiaka - pojawili się testowani piłkarze.

O godz. 16:00 na stadionie w Sokolnikach siedemnastu piłkarzy wznowiło treningi po przerwie. Wśród nich m.in. wypożyczony ostatnio do Stali Kunów - Damian Pietrasik oraz pozyskany Michał Kamiński. Zajęcia trwały półtorej godziny. Współprowadzącym był nowy asystent szkoleniowca - Mariusz Kadela. Po rozciąganiu i rozgrzewce z piłkami rozegrana została gra wewnętrzna.

Wiślacy w Sokolnikach będą w tym tygodniu trenować codziennie. Przez kolejne dwa zajęcia będą odbywać się trzy razy w tygodniu.

W treningu uczestniczyli: Damian Pietrasik, Piotr Gospodarczyk, zawodnik testowany I (bramkarz), Dawid Korona, Paweł Bażant, Daniel Chorab, Jakub Trojanowski, Karol Szustak, Jakub Łata, Piotr Ferens, Piotr Poński, Kacper Piechniak, Marcin Sudy, Michał Kamiński, zawodnik testowany II (obrońca), zawodnik testowany III (pomocnik), zawodnik testowany IV (pomocnik).

źródło: własne / fot.: NadWisla24.pl