Adrian Kajpust zasila Wisłę

Adrian Kajpust jest kolejnym nowym nabytkiem Wisły Sandomierz. 20-letni środkowy obrońca ostatnio występował w Motorze Lublin.

Kajpust jest wychowankiem Igloopolu Dębica. Potem grał w rezerwach Ruchu Chorzów, skąd trafił do Cracovii. Z krakowską drużyną w sezonie 2017/18 wywalczył wicemistrzostwo w Centralnej Lidze Juniorów. W rundzie jesiennej kolejnego sezonu został włączony do kadry pierwszej drużyny. Nie zadebiutował w Ekstraklasie. Na wiosnę został wypożyczony do trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska. W sierpniu ubiegłego roku został piłkarzem Motoru Lublin. Rozegrał 10 meczów III ligi. Jeszcze w tym miesiącu przebywał na testach w Broni Radom. W Wiśle będzie występować na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

źródło: własne / fot.: Anna Żurek