Wiślacy przechodzą do Sokoła Sokolniki

Piłkarze Wisły - Bartosz Szymański i Krystian Maruszczak zostali wypożyczeni na rok do Sokoła Sokolniki. W Sokole zagrają też - Mateusz Strąk, Łukasz Adamczyk, Karol Szustak, Jakub Kwiecień i Rafał Szymański.

Bartosz Szymański w ubiegłym sezonie zaliczył cztery mecze ligowe Wisły. Z kolei Maruszczak zagrał w 14 spotkaniach.

Oprócz Szymańskiego i Maruszczaka, na zasadzie rocznego wypożyczenia, w Sokole występować będą też - Karol Szustak i Jakub Kwiecień, którzy ostatnio byli wypożyczeni do Alitu Ożarów.

Natomiast wypożyczeni wcześniej do Sokoła - Strąk, Adamczyk i Rafał Szymański, przeszli na zasadzie transferu definitywnego.

Na początku lipca funkcję trenera drużyny z Sokolnik objął były zawodnik Wisły i trener drużyn orlika młodszego Wisły Junior - Rafał Kodyra.

źródło: własne / sokolsokolniki.futbolowo.pl