Weekend wypożyczonych

Udany weekend drużyn wypożyczonych piłkarzy Wisły. Patryk Tur ponownie z asystą.

W minionym tygodniu piłkarze Alitu Ożarów rozegrali dwa mecze ligowe. W spotkaniu zaległym, z Lubrzanką Kajetanów, zremisowali 1-1 (0-1). W drugim meczu Alit wygrał 3-1 (1-0) z Pogonią 1945 Staszów. Arkadiusz Kosno w obu spotkaniach rozegrał pełne 90 minut oraz asystował przy golu przeciwko Pogoni. Ożarowianie utrzymali 8. lokatę w tabeli.

Sokół Sokolniki poradził sobie z ostatnim w tabeli KP Zarzecze, wygrywając 4-2 (2-1). Z wypożyczonych wiślaków zagrał jedynie Bartosz Szymański - 35 minut. Pozostali znaleźli się poza kadrą meczową. Sokół pozostaje wiceliderem rozgrywek.

Swojego rywala pokonała też Stal Gorzyce, która zwyciężyła 4-1 (3-0) Spartę Jeżowe. Cały mecz rozegrał Patryk Tur, który zaliczył też asystę. Stal nadal jest na czele tabeli.

Dwa spotkania w tygodniu odbyła też Stal Kunów. W pierwszym, zaległym meczu zremisowała 1-1 (1-1) z ówczesnym wiceliderem Spartą Dwikozy. W drugim spotkaniu lepszy okazał się lider Granat Skarżysko-Kamienna 0-2 (0-0). Damian Pietrasik rozegrał oba spotkania w pełnym wymiarze czasowym.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Lubrzanka Kajetanów 1-1 Alit Ożarów
Arkadiusz Kosno - cały mecz.
Patryk Świrk - z powodu kontuzji poza kadrą meczową.

Pogoń 1945 Staszów 1-3 Alit Ożarów
Arkadiusz Kosno - cały mecz, asysta.
Patryk Świrk - z powodu kontuzji poza kadrą meczową.

Klasa okręgowa
KP Zarzecze 2-4 Sokół Sokolniki
Jakub Kwiecień - poza kadrą meczową.
Krystian Maruszczak - poza kadrą meczową.
Mateusz Michalski - poza kadrą meczową.
Bartosz Szymański - 35 minut.

Sparta Jeżowe 1-4 Stal Gorzyce
Patryk Tur - cały mecz, asysta.

Stal Kunów 1-1 Sparta Dwikozy
Damian Pietrasik - cały mecz.

Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Stal Kunów
Damian Pietrasik - cały mecz, żółta kartka.