Weekend wypożyczonych

Powody do zadowolenia ma Arkadiusz Kosno, który asystował przy bramce dla Alitu Ożarów. Czarni Połaniec awansowali na pozycję wicelidera.

Trzeci raz z rzędu Czarni Połaniec pokonali u siebie przeciwnika. Połanieccy piłkarze wygrali 1-0 (1-0) z Partyzantem Radoszyce. Całe spotkanie rozegrał Paweł Bażant, który został też ukarany żółtą kartką. Czarni wskoczyli na drugie miejsce w tabeli.

Alit Ożarów zanotował najwyższe zwycięstwo w sezonie, pokonując aż 5-0 (2-0) outsidera Nidziankę Bieliny. Przy jednym z trafień asystował Arkadiusz Kosno, który opuścił plac gry po 56 minutach gry. Ożarowianie pozostali na siódmej lokacie.

Piłkarze Sokoła Sokolniki pozostają niepokonani w meczach wyjazdowych, wygrywając w Jastkowicach z drużyną Bukowii 2-1 (0-1). Całe spotkanie rozegrał Karol Szustak. W 58. minucie Bartosz Szymańskiego zmienił Jakub Kwiecień. Sokół pozostaje tuż za liderującą Stalą Gorzyce.

Skromne zwycięstwo 1-0 (0-0) w Bukowie nad Bucovią odnotowali zawodnicy Stali Kunów. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Damian Pietrasik. Stalowcy nie zmienili swojej pozycji tabelowej - utrzymują 8. miejsce.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Czarni Połaniec 1-0 Partyzant Radoszyce
Paweł Bażant - cały mecz, żółta kartka.

Alit Ożarów 5-0 Nidzianka Bieliny
Arkadiusz Kosno - 56 minut, asysta.
Patryk Świrk - z powodu kontuzji poza kadrą meczową.

Klasa okręgowa
Bukowa Jastkowice 1-2 Sokół Sokolniki
Jakub Kwiecień - 32 minuty.
Krystian Maruszczak - poza kadrą meczową.
Karol Szustak - cały mecz.
Bartosz Szymański - 58 minut.

Bucovia Bukowa 0-1 Stal Kunów
Damian Pietrasik - cały mecz na ławce rezerwowych.