Patryk Tur powraca

Pomocnik - Patryk Tur - wraca po kontuzji do składu wiślaków. Zawodnik ostatni mecz zagrał prawie sześć tygodni temu.

Patryk przez ostatni czas leczył uraz nadciągnięcia mięśnia dwugłowego lewej nogi, którego doznał podczas meczu 23. kolejki IV ligi ze Spartą Kazimierza Wielka. Treningi z zespołem wznowił nieco ponad tydzień temu. Oprócz tego ćwiczył indywidualnie na siłowni. Ciężka praca przyniosła rezultaty, i w spotkaniu z Koroną II Kielce, trener Jarosław Pacholarz będzie mógł skorzystać z jego umiejętności. Zawodnik znalazł się w kadrze meczowej.

W tym sezonie Tur wystąpił w szesnastu meczach, zdobywając trzy gole.

źródło: własne