Mecz sparingowy: Wisłoka Dębica 1-1 Wisła Sandomierz

W pierwszym meczu sparingowym przed nowym sezonem Wisła zremisowała 1-1 (0-0) z czwartoligową Wisłoką Dębica. Gola dla Wisły zdobył Mateusz Michalski. Natomiast Stanisław Wierzgacz obronił "jedenastkę".

W spotkaniu zagrali testowani piłkarze. Jednym z nowych testowanych był 27-letni pomocnik Hetmana Zamość Damian Kupisz.

15 lipca 2017, 13:00 - Dębica
Wisłoka Dębica 1-1 Wisła Sandomierz
Bartłomiej Konik 57 - Mateusz Michalski 62

Wisłoka: (I połowa) Kamil Dybski - zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Marcin Sędłak, Andrzej Wójcik - zawodnik testowany III, Damian Pęcak, Kacper Maik, zawodnik testowany IV, Mateusz Ślęczka - Szewczyk. (II połowa) Marcin Balasa - Marek Cesarz, Kajetan Ochalik, zawodnik testowany V (zawodnik testowany X), Piotr Zięba - zawodnik testowany VI, zawodnik testowany VII , Paterak, zawodnik testowany VIII, zawodnik testowany III (zawodnik testowany IX) - Bartłomiej Konik.

Wisła: Stanisław Wierzgacz - Maciej Ziółek, Kacper Górski, Jakub Łata, Karol Szustak, Damian Kupisz, Tymoszuk, Maciej Jakóbczyk, Mateusz Stec, Hubert Siepierski - Mateusz Michalski. Grali także: zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV.

W 41. minucie Damian Pęcak nie wykorzystał rzutu karnego (Stanisław Wierzgacz obronił).

źródło: własne