Mecz sparingowy: Stal Rzeszów 4-1 Wisła Sandomierz

Piłkarze Wisły przegrali w meczu kontrolnym 1-4 (1-2) z ligowym rywalem - Stalą Rzeszów. Jedyną bramkę dla sandomierzan strzelił testowany napastnik - Piotr Poński.

Piotr Poński jest wychowankiem Trójki Sandomierz. Potem trafił do Korony Kielce, gdzie zadebiutował w pierwszej drużynie w czerwcu 2017. Łącznie rozegrał dwa spotkania Ekstraklasy. W ubiegłym miesiącu rozwiązał swoją umowę z Koroną. Był testowany w MKS-ie Kluczbork, Siarce Tarnobrzeg oraz Stali Rzeszów.

Rzeszowian od dwóch miesięcy prowadzi były trener Wisły - Tadeusz Krawiec.

14 lutego 2018, 17:10 - Rzeszów (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Stal Rzeszów 4-1 Wisła Sandomierz
Kamil Bętkowski 5, 9 (k), Rafał Kursa 80, Wojciech Reiman 89 - Piotr Poński 34

Stal: (I połowa) Marcin Wieczerzak - Jakub Zięba, Sebastian Duda, Maciej Maślany, Damian Skała, Arkadiusz Gil, Marcel Stec, Kamil Bętkowski, zawodnik testowany, ?, ?. (II połowa) Adam Wasiluk - Peter Bašista, Rafał Kursa, Kornel Kordas, Bartłomiej Gliniak, zawodnik testowany, René Revák, Wojciech Reiman, Daniel Koczon, Sławomir Szeliga, Marko Milunović.

Wisła: Patryk Drzymała (46 Stanisław Wierzgacz) - Dawid Korona (80 Jakub Trojanowski), Patryk Wilk (46 Marcin Sudy), Daniel Beszczyński, Paweł Bażant (65 Maciej Jakóbczyk) - Jarosław Piątkowski (65 Arkadiusz Drapsa), Andrij Nikanowycz, Kacper Górski, Damian Juda (75 Karol Szustak) - Patryk Róg (46 Kacper Piechniak), Piotr Poński (46 Piotr Ferens).

źródło: własne / Stal Rzeszów