Mecz sparingowy: Stal Mielec (jr) 3-4 Wisła Sandomierz

W pierwszym rozegranym dzisiaj meczu kontrolnym Wisła Sandomierz wygrała 4-3 (1-1) z drużyną juniorów Stali Mielec. Gole dla Wisły strzelili - Marcin Chmiel (dwie), Rafał Mikulec i Bartosz Szepeta. W drugim sparingu wiślacy zagrają z Czarnymi Połaniec.

Dwie bramki dla Wisły strzelił sprawdzany w tym meczu 20-letni napastnik Marcin Chmiel. Zawodnik ten w przeszłości występował w Huraganie Wilczyce i OKS-ie Wielowieś. Natomiast jesienią grał w zespole klasy okręgowej - LZS Samborzec.

Sparing z Czarnymi rozpocznie się o godz. 15:00.

14 lutego 2015, 10:30 - Wola Chorzelowska
Stal Mielec (juniorzy) 3-4 Wisła Sandomierz
Bramki dla Wisły: Marcin Chmiel (dwie), Rafał Mikulec, Bartosz Szepeta

Wisła: Krzysztof Płoskoń - Arkadiusz Kosno, Grzegorz Rzeszutek, Wiktor Kuśmira, Bartłomiej Gołasa - Karol Szustak, Michał Wawryszczuk, Bartosz Szepeta, Jarosław Pacholarz, Rafał Mikulec - Marcin Chmiel. Grał także: Tadeusz Krawiec.