Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Baćkowice
0:1
GKS Górno
Ester Wojciechowice
1:1
Zorza Tempo Pacanów
Agricola Łoniów
1:1
Piast Osiek
Baszta Rytwiany
1:1
Zryw Zbigniewice
Strażak Bidziny
3:0*
Spartakus II Daleszyce
Arka Pawłów
2:2
Wisła II Sandomierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Osiek
3:1
Baszta Rytwiany
UKS Baćkowice
4:2
Ester Wojciechowice
GKS Górno
3:0
Wisła II Sandomierz
Zryw Zbigniewice
1:0
Spartakus II Daleszyce
Strażak Bidziny
4:2
Arka Pawłów
Zorza Tempo Pacanów
- : -
Agricola Łoniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Sandomierz
0:1
Strażak Bidziny
Arka Pawłów
4:1
Zryw Zbigniewice
Ester Wojciechowice
0:5
GKS Górno
Spartakus II Daleszyce
3:2
Piast Osiek
Agricola Łoniów
4:1
UKS Baćkowice
Baszta Rytwiany
2:2
Zorza Tempo Pacanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Osiek
1:0
Arka Pawłów
UKS Baćkowice
1:2
Baszta Rytwiany
Ester Wojciechowice
1:3
Agricola Łoniów
Zryw Zbigniewice
4:2
Wisła II Sandomierz
Zorza Tempo Pacanów
2:0
Spartakus II Daleszyce
GKS Górno
1:0
Strażak Bidziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Sandomierz
1:2
Piast Osiek
Arka Pawłów
1:3
Zorza Tempo Pacanów
Strażak Bidziny
2:4
Zryw Zbigniewice
Spartakus II Daleszyce
2:1
UKS Baćkowice
Agricola Łoniów
4:2
GKS Górno
Baszta Rytwiany
- : -
Ester Wojciechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Baćkowice
2:2
Arka Pawłów
Piast Osiek
3:1
Strażak Bidziny
Ester Wojciechowice
0:2
Spartakus II Daleszyce
GKS Górno
3:3
Zryw Zbigniewice
Zorza Tempo Pacanów
2:3
Wisła II Sandomierz
Agricola Łoniów
2:1
Baszta Rytwiany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Sandomierz
6:2
UKS Baćkowice
Arka Pawłów
6:2
Ester Wojciechowice
Strażak Bidziny
2:6
Zorza Tempo Pacanów
Zryw Zbigniewice
1:2
Piast Osiek
Spartakus II Daleszyce
5:0
Agricola Łoniów
Baszta Rytwiany
3:3
GKS Górno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Tempo Pacanów
3:0
Zryw Zbigniewice
Baszta Rytwiany
0:2
Spartakus II Daleszyce
UKS Baćkowice
1:1
Strażak Bidziny
Ester Wojciechowice
1:2
Wisła II Sandomierz
GKS Górno
1:1
Piast Osiek
Agricola Łoniów
3:2
Arka Pawłów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Sandomierz
0:3
Agricola Łoniów
Arka Pawłów
1:3
Baszta Rytwiany
Strażak Bidziny
2:1
Ester Wojciechowice
Zryw Zbigniewice
1:0
UKS Baćkowice
Spartakus II Daleszyce
0:1
GKS Górno
Piast Osiek
3:2
Zorza Tempo Pacanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Baćkowice
3:3
Piast Osiek
Baszta Rytwiany
6:4
Wisła II Sandomierz
Ester Wojciechowice
0:7
Zryw Zbigniewice
GKS Górno
2:1
Zorza Tempo Pacanów
Agricola Łoniów
7:0
Strażak Bidziny
Spartakus II Daleszyce
- : -
Arka Pawłów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Osiek
6:0
Ester Wojciechowice
Wisła II Sandomierz
2:1
Spartakus II Daleszyce
Arka Pawłów
1:8
GKS Górno
Zryw Zbigniewice
3:2
Agricola Łoniów
Zorza Tempo Pacanów
7:1
UKS Baćkowice
Strażak Bidziny
5:1
Baszta Rytwiany
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości