Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
Pauza
Cracovia II
1:0
Avia Świdnik
Sokół Sieniawa
3:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg
0:1
KS Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
ŁKS Probudex Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
KS Wiązownica
3:0
KS Hetman Zamość
Lewart Lubartów
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
Pauza
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Probudex Łagów
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
KS Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
KS Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
Avia Świdnik
3:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
Pauza
Stal Kraśnik
1:2
Chełmianka Chełm
ŁKS Probudex Łagów
2:1
KS Hetman Zamość
Cracovia II
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy
3:2
Korona II Kielce
KS Wiązownica
2:3
KS Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz
4:0
Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski
1:6
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
8:0
Jutrzenka Giebułtów
Stal Stalowa Wola
3:2
Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
Pauza
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
1:5
Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisła Sandomierz
KS Wisłoka Dębica
1:2
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
1:1
ŁKS Probudex Łagów
Korona II Kielce
1:2
Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów
4:1
KS Wiązownica
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
Cracovia II
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Stal Stalowa Wola
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Pauza
Stal Kraśnik
0:3
Lewart Lubartów
Avia Świdnik
6:1
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy
2:1
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Korona II Kielce
KS Wiązownica
1:7
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
4:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Probudex Łagów
3:1
KS Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
3:0
KS Hetman Zamość
Wisła Sandomierz
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Cracovia II
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pauza
KS Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Stal Kraśnik
Lewart Lubartów
2:2
ŁKS Probudex Łagów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Avia Świdnik
Korona II Kielce
3:0
Cracovia II
Wisła Sandomierz
1:1
KS Wiązownica
Chełmianka Chełm
1:1
Sokół Sieniawa
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Stal Stalowa Wola
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
Pauza
Podlasie Biała Podlaska
3:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II
2:1
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Chełmianka Chełm
KS Wiązownica
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik
3:4
Wisła Sandomierz
Wisła Puławy
3:2
Lewart Lubartów
ŁKS Probudex Łagów
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Sokół Sieniawa
1:1
KS Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola
2:0
Korona II Kielce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Kielce
Pauza
Jutrzenka Giebułtów
0:6
Avia Świdnik
KS Wisłoka Dębica
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów
2:2
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
0:0
Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:3
Podlasie Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
1:1
Stal Stalowa Wola
Wisła Sandomierz
1:1
ŁKS Probudex Łagów
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica
0:1
Stal Kraśnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
Pauza
Cracovia II
0:1
KS Wisłoka Dębica
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Lewart Lubartów
Stal Kraśnik
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik
6:1
Korona II Kielce
Wisła Puławy
3:2
Wisła Sandomierz
Stal Stalowa Wola
0:1
Chełmianka Chełm
ŁKS Probudex Łagów
2:0
KS Wiązownica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
Pauza
Korona II Kielce
8:0
Podlasie Biała Podlaska
KS Hetman Zamość
0:3
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik
1:2
ŁKS Probudex Łagów
NKP Podhale Nowy Targ
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wisłoka Dębica
0:2
Stal Stalowa Wola
Jutrzenka Giebułtów
0:4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica
1:4
Wisła Puławy
Wisła Sandomierz
0:0
Sokół Sieniawa
Lewart Lubartów
1:1
Cracovia II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisłoka Dębica
Pauza
Podlasie Biała Podlaska
5:2
KS Hetman Zamość
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Jutrzenka Giebułtów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:2
Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Cracovia II
Wisła Puławy
2:0
Stal Kraśnik
Avia Świdnik
5:1
Chełmianka Chełm
Stal Stalowa Wola
0:0
Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
ŁKS Probudex Łagów
3:2
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lewart Lubartów
Pauza
KS Hetman Zamość
1:4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik
0:0
Sokół Sieniawa
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg
1:4
Stal Stalowa Wola
KS Wisłoka Dębica
0:0
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
Korona II Kielce
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz
2:1
Cracovia II
KS Wiązownica
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
ŁKS Probudex Łagów
1:3
Wisła Puławy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
Pauza
KS Wiązownica
2:1
Cracovia II
Podlasie Biała Podlaska
0:0
KS Wisłoka Dębica
Avia Świdnik
0:0
Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Stal Kraśnik
Wisła Puławy
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:1
KS Hetman Zamość
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Chełmianka Chełm
Stal Stalowa Wola
0:1
Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa
2:0
ŁKS Probudex Łagów
Jutrzenka Giebułtów
6:1
Korona II Kielce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sandomierz
Pauza
KS Hetman Zamość
2:2
Jutrzenka Giebułtów
Chełmianka Chełm
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy
1:1
Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Avia Świdnik
KS Wiązownica
0:6
Stal Stalowa Wola
Lewart Lubartów
2:0
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
0:3
Cracovia II
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
Korona II Kielce
KS Wisłoka Dębica
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Probudex Łagów
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
Pauza
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Chełmianka Chełm
Korona II Kielce
1:1
KS Hetman Zamość
Podlasie Biała Podlaska
3:2
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
2:0
Stal Kraśnik
Avia Świdnik
2:2
Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Wisła Puławy
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Lewart Lubartów
Cracovia II
2:0
ŁKS Probudex Łagów
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
KS Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kraśnik
Pauza
Lewart Lubartów
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg
2:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wisłoka Dębica
3:1
Jutrzenka Giebułtów
NKP Podhale Nowy Targ
1:2
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
4:1
Cracovia II
KS Wiązownica
1:1
Avia Świdnik
Wisła Sandomierz
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
4:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
ŁKS Probudex Łagów
1:4
Stal Stalowa Wola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Probudex Łagów
Pauza
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik
3:1
Stal Kraśnik
Stal Stalowa Wola
0:3
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
NKP Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce
0:3
KS Wisłoka Dębica
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:1
Wisła Sandomierz
KS Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
Cracovia II
1:2
Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska
- : -
KS Wiązownica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Probudex Łagów
1:4
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
6:1
Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Cracovia II
Lewart Lubartów
1:1
Korona II Kielce
NKP Podhale Nowy Targ
3:2
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
1:0
Stal Stalowa Wola
KS Wiązownica
3:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wisłoka Dębica
5:1
KS Hetman Zamość
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
3:3
Wisła Sandomierz
Korona II Kielce
4:1
Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm
0:0
KS Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:0
KS Wiązownica
Podlasie Biała Podlaska
0:2
ŁKS Probudex Łagów
Avia Świdnik
1:1
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
0:2
Lewart Lubartów
Stal Stalowa Wola
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Cracovia II
5:1
NKP Podhale Nowy Targ
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Stal Kraśnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Siarka Tarnobrzeg
4:1
KS Hetman Zamość
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
KS Wisłoka Dębica
Cracovia II
0:3
Stal Stalowa Wola
Wisła Sandomierz
1:2
Korona II Kielce
Lewart Lubartów
0:2
Chełmianka Chełm
KS Wiązownica
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy
6:0
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
0:1
Avia Świdnik
ŁKS Probudex Łagów
1:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Sokół Sieniawa
Korona II Kielce
3:4
KS Wiązownica
KS Hetman Zamość
1:3
Wisła Sandomierz
Avia Świdnik
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Stalowa Wola
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
KS Wisłoka Dębica
1:1
Lewart Lubartów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Wisła Puławy
ŁKS Probudex Łagów
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm
4:2
Siarka Tarnobrzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości