zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Napravia Naprawa
3:2
Delta Pieniążkowice
Wierchy Lasek
5:2
Czarni Czarny Dunajec
Skałka Rogoźnik
3:2
KS Chabówka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
5:1
Janosik Sieniawa
Skawianin Skawa
0:0
Korona Piekielnik
NKP II Podhale Nowy Targ
2:0
Lepietnica Klikuszowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
1:0
Czarni Czarny Dunajec
Wierchy Lasek
1:2
Napravia Naprawa
KS Chabówka
0:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Delta Pieniążkowice
1:3
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Janosik Sieniawa
4:3
Skawianin Skawa
Korona Piekielnik
0:3
Skałka Rogoźnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Napravia Naprawa
6:1
Czarni Czarny Dunajec
Lepietnica Klikuszowa
6:2
KS Chabówka
Skałka Rogoźnik
1:0
Janosik Sieniawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:1
Wierchy Lasek
Skawianin Skawa
1:2
Delta Pieniążkowice
NKP II Podhale Nowy Targ
6:2
Korona Piekielnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Napravia Naprawa
3:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Lasek
2:4
Skawianin Skawa
Czarni Czarny Dunajec
3:0
KS Chabówka
Delta Pieniążkowice
3:0
Skałka Rogoźnik
Janosik Sieniawa
2:9
NKP II Podhale Nowy Targ
Korona Piekielnik
1:0
Lepietnica Klikuszowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
2:1
Janosik Sieniawa
KS Chabówka
2:1
Korona Piekielnik
Skałka Rogoźnik
4:1
Wierchy Lasek
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
4:1
Czarni Czarny Dunajec
Delta Pieniążkowice
3:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Skawianin Skawa
0:4
Napravia Naprawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Napravia Naprawa
2:2
Skałka Rogoźnik
Wierchy Lasek
2:1
NKP II Podhale Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec
2:5
Korona Piekielnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:0
Skawianin Skawa
Delta Pieniążkowice
1:1
Lepietnica Klikuszowa
Janosik Sieniawa
3:2
KS Chabówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Napravia Naprawa
1:4
NKP II Podhale Nowy Targ
Lepietnica Klikuszowa
3:4
Wierchy Lasek
KS Chabówka
1:1
Delta Pieniążkowice
Skałka Rogoźnik
2:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skawianin Skawa
1:2
Czarni Czarny Dunajec
Korona Piekielnik
3:2
Janosik Sieniawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Napravia Naprawa
3:4
Lepietnica Klikuszowa
Wierchy Lasek
1:7
KS Chabówka
Czarni Czarny Dunajec
2:4
Janosik Sieniawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:1
NKP II Podhale Nowy Targ
Delta Pieniążkowice
0:1
Korona Piekielnik
Skawianin Skawa
2:1
Skałka Rogoźnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
1:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
KS Chabówka
3:1
Napravia Naprawa
Skałka Rogoźnik
3:3
Czarni Czarny Dunajec
Janosik Sieniawa
1:4
Delta Pieniążkowice
Skawianin Skawa
0:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Korona Piekielnik
1:3
Wierchy Lasek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Napravia Naprawa
3:1
Korona Piekielnik
Wierchy Lasek
1:1
Janosik Sieniawa
Czarni Czarny Dunajec
1:4
Delta Pieniążkowice
Skałka Rogoźnik
4:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:0
KS Chabówka
Skawianin Skawa
2:3
Lepietnica Klikuszowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
5:1
Skałka Rogoźnik
KS Chabówka
5:1
Skawianin Skawa
Delta Pieniążkowice
5:4
Wierchy Lasek
Janosik Sieniawa
3:4
Napravia Naprawa
NKP II Podhale Nowy Targ
5:3
Czarni Czarny Dunajec
Korona Piekielnik
0:3
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
1:1
Wierchy Lasek
Janosik Sieniawa
0:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Korona Piekielnik
4:2
Skawianin Skawa
Lepietnica Klikuszowa
3:2
NKP II Podhale Nowy Targ
KS Chabówka
1:1
Skałka Rogoźnik
Delta Pieniążkowice
2:2
Napravia Naprawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
3:0
KS Chabówka
Napravia Naprawa
5:0
Wierchy Lasek
Czarni Czarny Dunajec
3:3
Lepietnica Klikuszowa
Skałka Rogoźnik
0:4
Korona Piekielnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
5:3
Delta Pieniążkowice
Skawianin Skawa
1:5
Janosik Sieniawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piekielnik
1:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Wierchy Lasek
0:3
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Czarni Czarny Dunajec
1:2
Napravia Naprawa
Janosik Sieniawa
2:7
Skałka Rogoźnik
KS Chabówka
1:5
Lepietnica Klikuszowa
Delta Pieniążkowice
2:0
Skawianin Skawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
7:0
Korona Piekielnik
KS Chabówka
1:0
Czarni Czarny Dunajec
Skałka Rogoźnik
1:3
Delta Pieniążkowice
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:0
Napravia Naprawa
Skawianin Skawa
5:2
Wierchy Lasek
NKP II Podhale Nowy Targ
5:1
Janosik Sieniawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Napravia Naprawa
5:1
Skawianin Skawa
Wierchy Lasek
3:3
Skałka Rogoźnik
Czarni Czarny Dunajec
2:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Janosik Sieniawa
1:4
Lepietnica Klikuszowa
NKP II Podhale Nowy Targ
3:1
Delta Pieniążkowice
Korona Piekielnik
6:1
KS Chabówka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
4:0
Delta Pieniążkowice
KS Chabówka
1:1
Janosik Sieniawa
Skałka Rogoźnik
2:0
Napravia Naprawa
Skawianin Skawa
1:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
NKP II Podhale Nowy Targ
0:0
Wierchy Lasek
Korona Piekielnik
0:5
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierchy Lasek
- : -
Lepietnica Klikuszowa
Delta Pieniążkowice
- : -
KS Chabówka
Czarni Czarny Dunajec
- : -
Skawianin Skawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
- : -
Skałka Rogoźnik
Janosik Sieniawa
- : -
Korona Piekielnik
NKP II Podhale Nowy Targ
- : -
Napravia Naprawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości