zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:3*
Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz
10:3
Biali Biały Dunajec
ZKP Zakopane
9:1
NKP Podhale Nowy Targ
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Hetman Leśnica - Groń
Jarmuta Szczawnica
1:2
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:3
Wiatr Ludźmierz
Hetman Leśnica - Groń
4:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Biali Biały Dunajec
7:2
Watra Białka Tatrzańska
Huragan Waksmund
1:10
ZKP Zakopane
NKP Podhale Nowy Targ
6:1
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:2
Biali Biały Dunajec
ZKP Zakopane
3:2
Hetman Leśnica - Groń
NKP Podhale Nowy Targ
8:1
Huragan Waksmund
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Jarmuta Szczawnica
0:8
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
4:3
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Hetman Leśnica - Groń
0:3
NKP Podhale Nowy Targ
Wiatr Ludźmierz
7:0
Watra Białka Tatrzańska
Biali Biały Dunajec
2:2
ZKP Zakopane
Huragan Waksmund
7:4
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:3
Wiatr Ludźmierz
ZKP Zakopane
11:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
NKP Podhale Nowy Targ
2:4
Biali Biały Dunajec
Huragan Waksmund
0:3
Hetman Leśnica - Groń
Jarmuta Szczawnica
1:2
Watra Białka Tatrzańska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:7
NKP Podhale Nowy Targ
Hetman Leśnica - Groń
5:1
Jarmuta Szczawnica
Wiatr Ludźmierz
5:3
ZKP Zakopane
Biali Biały Dunajec
10:0
Huragan Waksmund
Watra Białka Tatrzańska
2:3
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Leśnica - Groń
2:1
Biali Biały Dunajec
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
Wiatr Ludźmierz
Watra Białka Tatrzańska
0:3
ZKP Zakopane
Huragan Waksmund
3:2
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Jarmuta Szczawnica
2:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:10
ZKP Zakopane
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
1:5
Hetman Leśnica - Groń
Wiatr Ludźmierz
5:0
Huragan Waksmund
Biali Biały Dunajec
2:1
Jarmuta Szczawnica
Watra Białka Tatrzańska
0:10
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Leśnica - Groń
0:6
Wiatr Ludźmierz
NKP Podhale Nowy Targ
11:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Biali Biały Dunajec
6:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Huragan Waksmund
2:3
Watra Białka Tatrzańska
Jarmuta Szczawnica
0:5
ZKP Zakopane
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Leśnica - Groń
3:1
Watra Białka Tatrzańska
NKP Podhale Nowy Targ
0:3*
ZKP Zakopane
Biali Biały Dunajec
1:2
Wiatr Ludźmierz
Huragan Waksmund
5:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
1:2
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:3
Hetman Leśnica - Groń
Wiatr Ludźmierz
8:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
ZKP Zakopane
3:2
Huragan Waksmund
Watra Białka Tatrzańska
2:3
Biali Biały Dunajec
Jarmuta Szczawnica
0:7
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
4:2
Watra Białka Tatrzańska
Hetman Leśnica - Groń
2:2
ZKP Zakopane
Wiatr Ludźmierz
6:1
Jarmuta Szczawnica
Biali Biały Dunajec
8:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Huragan Waksmund
0:3
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
6:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
NKP Podhale Nowy Targ
3:1
Hetman Leśnica - Groń
Watra Białka Tatrzańska
0:2
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
3:5
Huragan Waksmund
ZKP Zakopane
5:0
Biali Biały Dunajec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:7
ZKP Zakopane
Hetman Leśnica - Groń
4:0
Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz
5:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Biali Biały Dunajec
1:3
NKP Podhale Nowy Targ
Watra Białka Tatrzańska
1:2
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:1
Watra Białka Tatrzańska
ZKP Zakopane
1:1
Wiatr Ludźmierz
NKP Podhale Nowy Targ
11:1
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Huragan Waksmund
1:3
Biali Biały Dunajec
Jarmuta Szczawnica
0:6
Hetman Leśnica - Groń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
3:2
Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
ZKP Zakopane
3:0
Watra Białka Tatrzańska
Biali Biały Dunajec
4:0
Hetman Leśnica - Groń
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:4
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Leśnica - Groń
1:2
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
ZKP Zakopane
11:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
Watra Białka Tatrzańska
Huragan Waksmund
0:4
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
1:4
Biali Biały Dunajec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:5
NKP Podhale Nowy Targ
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:5
Biali Biały Dunajec
Wiatr Ludźmierz
2:3
Hetman Leśnica - Groń
ZKP Zakopane
3:0
Jarmuta Szczawnica
Watra Białka Tatrzańska
0:0
Huragan Waksmund
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości