zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Bronowianka Kraków
Bronowianka Kraków 4 12 17 - 0 4 0 0 1 3 2 - 0
2
Wanda Kraków
Wanda Kraków 7 12 8 - 9 4 0 3 1 0 0 - 2
3
Progres Kraków
Progres Kraków 5 11 15 - 6 3 2 0
4
AP 21 Kraków
AP 21 Kraków 4 9 10 - 7 3 0 1
5
Borek Kraków
Borek Kraków 4 6 5 - 4 1 3 0
6
Garbarnia Kraków
Garbarnia Kraków 4 6 9 - 9 2 0 2
7
Armatura Kraków
Armatura Kraków 2 3 6 - 7 1 0 1
8
SSA Polonia II Kraków
SSA II Polonia II Kraków 4 3 7 - 9 1 0 3
9
Clepardia Kraków
Clepardia Kraków 5 3 6 - 9 0 3 2
10
Bieżanowianka SzP Go
Bieżanowianka SzP Go 2 1 2 - 3 0 1 1
11
Pogoń Skotniki
Pogoń Skotniki 3 1 2 - 8 0 1 2
12
Tramwaj Kraków
Tramwaj Kraków 4 0 4 - 20 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA II Polonia II Kraków
4:0
Tramwaj Kraków
Bronowianka Kraków
3:0
AP 21 Kraków
Wanda Kraków
0:1
Borek Kraków
Clepardia Kraków
1:1
Progres Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA II Polonia II Kraków
1:2
AP 21 Kraków
Bronowianka Kraków
8:0
Tramwaj Kraków
Wanda Kraków
0:3
Progres Kraków
Clepardia Kraków
1:1
Borek Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA II Polonia II Kraków
0:4
Bronowianka Kraków
Garbarnia Kraków
4:1
Tramwaj Kraków
Armatura Kraków
2:4
AP 21 Kraków
Pogoń Skotniki
0:0
Borek Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA II Polonia II Kraków
2:3
Wanda Kraków
Garbarnia Kraków
1:4
AP 21 Kraków
Armatura Kraków
4:3
Tramwaj Kraków
Pogoń Skotniki
1:4
Progres Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowianka Kraków
2:0
Wanda Kraków
Borek Kraków
3:3
Progres Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
1:4
Progres Kraków
Wanda Kraków
2:0
Clepardia Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
2:1
Garbarnia Kraków
Clepardia Kraków
2:2
Bieżanowianka SzP Go
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
2:3
Garbarnia Kraków
Wanda Kraków
1:0
Bieżanowianka SzP Go
SSA II Polonia II Kraków
- : -
Borek Kraków
Bronowianka Kraków
- : -
Progres Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA II Polonia II Kraków
- : -
Progres Kraków
Bronowianka Kraków
- : -
Borek Kraków
Wanda Kraków
- : -
Tramwaj Kraków
Clepardia Kraków
- : -
AP 21 Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
- : -
AP 21 Kraków
Clepardia Kraków
- : -
Tramwaj Kraków
SSA II Polonia II Kraków
- : -
Armatura Kraków
Bronowianka Kraków
- : -
Pogoń Skotniki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramwaj Kraków
- : -
AP 21 Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramwaj Kraków
- : -
Bieżanowianka SzP Go
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP 21 Kraków
- : -
Bieżanowianka SzP Go
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Orbita Bukowno
AP Orbita Bukowno 6 11 11 - 9 3 2 1
2
SSA Polonia I Kraków
SSA Polonia I Kraków 4 10 7 - 3 3 1 0
3
PKS Jadwiga Kraków
PKS Jadwiga Kraków 4 9 10 - 4 3 0 1
4
Wiatr Ludźmierz
Wiatr Ludźmierz 4 7 9 - 5 2 1 1
5
Piast Skawina
Piast Skawina 2 6 8 - 0 2 0 0
6
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie 3 4 5 - 4 1 1 1
7
Progres Kraków
Progres Kraków 2 3 6 - 2 1 0 1 1 3 5 - 0
8
Krakus Nowa Huta
Krakus Nowa Huta 3 3 5 - 5 1 0 2
9
Olimpic Kraków
Olimpic Kraków 4 3 5 - 14 1 0 3 1 0 0 - 5
10
Krakus Swoszowice
Krakus Swoszowice 4 1 5 - 14 0 1 3
11
NKP Podhale Nowy Targ
NKP Podhale Nowy Targ 4 0 0 - 11 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia I Kraków
2:1
Krakus Nowa Huta
NKP Podhale Nowy Targ
0:3
Orzeł Piaski Wielkie
AP Orbita Bukowno
0:3
Piast Skawina
Olimpic Kraków
0:5
Progres Kraków
Krakus Swoszowice
1:4
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia I Kraków
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
NKP Podhale Nowy Targ
0:3
Krakus Nowa Huta
Olimpic Kraków
0:5
Piast Skawina
AP Orbita Bukowno
2:1
Progres Kraków
Krakus Swoszowice
1:4
PKS Jadwiga Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiatr Ludźmierz
2:3
PKS Jadwiga Kraków
Olimpic Kraków
1:3
AP Orbita Bukowno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia I Kraków
1:1
Wiatr Ludźmierz
NKP Podhale Nowy Targ
0:3
PKS Jadwiga Kraków
Olimpic Kraków
4:1
Krakus Swoszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia I Kraków
1:0
PKS Jadwiga Kraków
NKP Podhale Nowy Targ
0:2
Wiatr Ludźmierz
AP Orbita Bukowno
2:2
Krakus Swoszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
- : -
Progres Kraków
Wiatr Ludźmierz
- : -
Piast Skawina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
- : -
Piast Skawina
Wiatr Ludźmierz
- : -
Progres Kraków
Olimpic Kraków
- : -
Krakus Nowa Huta
AP Orbita Bukowno
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia I Kraków
- : -
Progres Kraków
NKP Podhale Nowy Targ
- : -
Piast Skawina
Olimpic Kraków
- : -
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia I Kraków
- : -
Piast Skawina
NKP Podhale Nowy Targ
- : -
Progres Kraków
AP Orbita Bukowno
3:1
Krakus Nowa Huta
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia I Kraków
- : -
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SSA Polonia I Kraków
- : -
Olimpic Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
- : -
Olimpic Kraków

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości